Kontakt

Avame 2023 aprillis!
Gruppidele (alates 10 inimest) eelbroneerimisega!

TÜRI  SEIKLUSPARK OÜ

Türi Elamuspark, Türi vald, Tori Küla, Kõrgessaare metskond


INFO ja broneerimine
  +372 5300 3318 (info ja broneerimine)
+372 5308 8495 (turundus ja meedia) / info@tyrielamuspark.ee

TASUMINE SULARAHAS 

Broneeringud ja grupid arve alusel ettemaksena või tuleb saata emailile/ võtta kaasa tasumist tõendav allkirjastatud garantiikiri.


KINKEKAART

Garanteerime „ ELAMUSE- EMOTSIOONI-MÄLESTUSE“. Parim kink on elamus ja me anname tasuta kaasa positiivse emotsiooni ja mälestuse. Kinkekaardi tellimiseks võta meiega julgelt ühendust.

Leader projektid.

Türi Elamuspargi loomise eesmärgiks on rikastada Järvamaa inimeste tegevusvõimalusi ning nišiturismina pakkuda uusi võimalusi kogu Eesti turismile. Eesmärgid: 1) Uudse ja innovatiivse turismiharu võrra rikkam piirkond 2) Kaasaegsemad võimalused aktiivseks puhkuseks, sh perepuhkuseks

  1. Türi Elamuspargi ehitamine – Projekti raames rajati Türi valda, Tori külla Kõrgessaare metskonda viis erineva tasemega seiklusrada ja soetati 50 komplekti turvavarustust.
  2. Rajatised Türi Elamuspargi kompleksile – Projekti raames rajati elamusparki staabimaja, vaatetorn, atraktsioon pikk õhusõit ja vabalangushüpe.
  3. Türi Elamuspargi laiendamine – Projekti toetusel rajati elamusparki välibatuudi väljak, ühendati staabimaja elektriga, parendati turvalisust kaameravalve näol ning paigaldati suvetuubi rada.