KKK

Mis siis saab kui ma trossile rippuma jään või enam üldse ei jaksa?

Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Kui tunnete, et tõesti enam edasi minna ei suuda, siis tuleb kutsuda instruktor, kes aitab teid spetsiaalse päästevatustusega turvaliselt alla. Instruktorid on alati olemas kui abi vaja!


Miks ma pean tegema esimest rada, kui olen varem seikluspargis käinud?

Esimene rada on õpperada ja see on kõigile kohustuslik. Instruktor peab ohutuse mõttes veenduma, et te olete turvaliselt kinnitatud ja te täidate ohutusreegleid. Peale esimese raja läbimist võib radasid vahele jätta!


Kui palju aega kulub kogu seiklusradade läbimiseks?

Raja läbimiseks kuluv aeg sõltub julgusest, füüsisest vormist ja palju on ka teistel radadel inimesi. Radade läbimiseks võiks arvestada,et aega kulub umbes 1,5-2,5 tundi.


Kas vihmaga ka saab ronida?

Saab, kuid tuleb arvestada, et vihm muudab rajad ja platvormid libedamaks, kuid mitte ohtlikumaks, sest olete kogu aeg turvatrossile kinnitatud. Vihm lisab tõsise seikleja jaoks vürtsi ja adrenaliini juurde. Vastavalt ilmale peaks ka riietusega arvestama, riided võivad saada märjaks kuid see ei ole takistus nautida ja seigelda!


Aga äiksega?

Turvalisuse huvides äiksega rajale minna ei tohi, ohtliku olukorra võib tekitada äiksega kaasnev tormipuhang, tugev tuul, samuti äikselöök.


Kas lühikeste pükste ja lahtiste jalanõudega saab ronida?

Jalanõud võiksid olla kinnised, sest muidu on oht, et need võivad jalast kaduda ning endal on ebamugav. Lühikesed püksid ei ole kuidagi takistuseks. Soovitatav riietus võiks olla mugav ja sportlik.


Mida kujutab endast öine ronimine?

Öine ronimine erineb päevasest ainult selle poolest, et seigelda saab pimedas, mis pakub rohkem põnevust ja adrenaliini. Öine ronimine toimub otsmikulampidega.


Kes kontrollib lapsi?

Alaealistel peab olema kaasas täisealine saatja, kes kontrollib/vastutab last terve raja ulatuses – seda saab teha kaasa ronides või maapinnalt. Kaasa ronides tuleb osta pilet.